meee

Hikayemiz

Uzun yıllar kalite alanında, uluslararası kalite denetçisi ve kalite yönetim sistemi  uzmanı olarak çalışıp, farklı yönetim sistemleri ve farklı sektörlerde, biriktirdiğimiz deneyimler ile bu alanlarda çalışanlara destek olmak için yola çıktık.

Yaklaşımlarımız

Misyonumuz
Uluslararası seviyede rekabet edebilirlik ve sürekli gelişme sağlamak amacıyla kalite, çevre, iş güvenliği, bilgi güvenliği, liderlik, yönetim ve kuruluşlarının iş performansını etkileyen uzmanlık alanlarında “Danışmanlık, Eğitim, ve Dokümantasyon Hizmetleri” vermektir.

Vizyonumuz
Müşterilerimizin yüksek tatmin ve memnuniyetiyle, Hızlı, Geçerli, Güvenilir, Ekonomik danışmanlık hizmeti vererek, bu sayede gelişimlerine katkıda bulunan lider bir firma olmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık
Profesyonellik
Takım Ruhu
Çalışanların Mutluluğu
Gizlilik
Güvenilirlik
Başarı
Değişim ve Gelişim

Ekibimiz

Local-Business-Insurance-Agents

İLKER KARADEMİR

PhD.c - KYS Uzmanı - Baş Denetçi

Lisans eğitimini 2005 yılında Kocaeli Üniversitesi, Metalurji & Malzeme Mühendisliği 'nde tamamladıktan sonra, iş hayatına kalite sistemleri denetçisi olarak başladı.

Daha sonra farklı sektörlerde önde gelen şirketlerde Kalite Müdürü olarak çalıştı, paralelinde 2010 yılında Maltepe Üniversitesi ,Yönetim-Organizasyon alanında yüksek lisansını tamamladı.

Halen global bir şirkette Kalite Müdürü olarak çalışmakta ve İşletme Yönetimi alanında Doktora eğitimini sürdürmektedir.